Hakkında

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emre Akman, sahip olduğu fotoğraf makinesinin hayatının en önemli parçası olduğunu bilmeden zamana gizli imzalar attı. Yıllarca bir çok iş dalında farklı tecrübeler kazanmış olsa da, her şeyi geride bırakarak sadece fotoğrafa odaklandı.

2010 Yılında profesyonel fotoğrafçılık serüvenine başlayan Akman, usta isimlerin eğitiminden geçti, onlardan bir çok tecrübe edindi. Moda Fotoğrafçılığı ve Reklam Fotoğrafçılığı alanında asistanlık yaptı ve bu alanda edindiği tecrübelerini kendi çalışmalarını zenginleştirmek için kullandı.

Resmi ve Özel Kurumlara verdiği Fotoğraf Danışmanlığının yanı sıra eğitim kurumlarında Fotoğraf Eğitmeni olarak görev yaptı. Meslek hayatını çoğunlukla serbest olarak, Resmi Protokol, Resmi Etkinlik ve Organizasyon alanlarında sürdürmekte olan Akman, üzerinden yıllar geçse de insanlara bir şeyler ifade etmeye devam edebilecek fotoğraflar çekmek istemekte, bu konuda bir çok çalışmaya imza atabilmenin hevesi ve heyecanı ile yaşamına devam etmektedir.

İletişim : 05322824977

İletişim